MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleserie 13199002
nr 1319 9002
Bertil Fridhagen
(1905-1993), Sverige
Bokhylleserie, Bodafors. 3 sektioner. Jakaranda (CITES-intyg medföljer). Bredd: 260 cm (100+ 100 + 60). Djup: 45 cm. Höjd: 190 cm, nyckel
Kondition: slitage, repor
Bertil Fridhagen, svensk formgivare född 1905, död 1993.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:02:52
13/4 13:14:08
Bertil Fridhagen
Läs mer om Bertil Fridhagen